Dostępny Metoda żelowa Żel budujący SPN - Pinky Peach Cover Gel 50g SPN Nails 006-050-PP 1 Opinie 140,00 zł (2,80 zł / 1g) Żel budujący w kolorze nude Pinky Peach Cover Gel 50g Pinky Peach to kamuflujący żel konstrukcyjny w odcieniu brzoskwiniowo-różowego nude, idealny do stylizacji typu french konstrukcyjny oraz budowy całego paznokcia. Zapewnia naturalny, elegancki efekt i doskonałe krycie płytki. Samopoziomująca formuła ułatwia aplikację i precyzyjne modelowanie. Żel... Do koszyka
Dostępny Metoda żelowa Żel budujący SPN - Pinky Peach Cover Gel 15g SPN Nails 006-015-PP 60,00 zł (4,00 zł / 1g) Żel budujący w kolorze nude Pinky Peach Cover Gel 15g Pinky Peach to kamuflujący żel konstrukcyjny w odcieniu brzoskwiniowo-różowego nude, idealny do stylizacji typu french konstrukcyjny oraz budowy całego paznokcia. Zapewnia naturalny, elegancki efekt i doskonałe krycie płytki. Samopoziomująca formuła ułatwia aplikację i precyzyjne modelowanie. Żel... Do koszyka
Dostępny Metoda żelowa Żel budujący SPN - NudeNude Cover Gel 50g SPN Nails 006-050-NN 1 Opinie 140,00 zł (2,80 zł / 1g) Żel budujący w kolorze naturalnej skóry SPN NudeNude Cover Gel 50g NudeNude to kamuflujący żel konstrukcyjny w odcieniu naturalnej skóry, idealny do frencha konstrukcyjnego oraz budowy całego paznokcia w stylu nude. Zapewnia doskonałe krycie i elegancki, naturalny efekt stylizacji. Samopoziomująca formuła ułatwia aplikację oraz precyzyjne modelowanie... Do koszyka
Dostępny Metoda żelowa Żel budujący SPN - NudeNude Cover Gel 15g SPN Nails 006-015-NN 1 Opinie 60,00 zł (4,00 zł / 1g) Żel budujący w kolorze naturalnej skóry SPN NudeNude Cover Gel 15g NudeNude to kamuflujący żel konstrukcyjny w odcieniu naturalnej skóry, idealny do frencha konstrukcyjnego oraz budowy całego paznokcia w stylu nude. Zapewnia doskonałe krycie i elegancki, naturalny efekt stylizacji. Samopoziomująca formuła ułatwia aplikację oraz precyzyjne modelowanie... Do koszyka
Dostępny Metoda żelowa Żel budujący SPN - Cover me! Gel 50g SPN Nails 006-050-CM 140,00 zł (2,80 zł / 1g) Żel budujący w odcieniu naturalnego różu Cover me! Gel 50g Cover me! to kamuflujący żel konstrukcyjny w odcieniu naturalnego różu, idealny do frencha konstrukcyjnego oraz budowy całego paznokcia w stylu nude. Zapewnia doskonałe krycie i subtelny, elegancki efekt stylizacji. Samopoziomująca formuła ułatwia aplikację i precyzyjne modelowanie. Żel... Do koszyka
Dostępny Metoda żelowa Żel budujący SPN - Cover me! Gel 15g SPN Nails 006-015-CM 1 Opinie 60,00 zł (4,00 zł / 1g) Żel budujący w kolorze naturalnego różu - Cover me! Gel 15g Cover me! to kamuflujący żel konstrukcyjny w odcieniu naturalnego różu, idealny do frencha konstrukcyjnego oraz budowy całego paznokcia w stylu nude. Zapewnia doskonałe krycie i subtelny, elegancki efekt stylizacji. Samopoziomująca formuła ułatwia aplikację i precyzyjne modelowanie. Żel... Do koszyka
Metoda akrylożelowa Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20g SPN Nails 009-020-HEX 39,00 zł 60,00 zł (1,95 zł / 1g) Acryl-O!-Gel Frozen Hexagon 1.0 w odcieniu transparentnego różu z zatopionymi w nim błyszczącymi drobinkami confetti Akrylożel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 różowy z brokatem 20 g to idealny produkt do szybkiej naprawy paznokci oraz precyzyjnej korekty ich kształtu. Doskonale sprawdza się przy pracy z paznokciami rosnącymi w dół, umożliwiając nadanie im... Do koszyka
Metoda akrylowa SPN - Diamond Pink Powder 45g SPN Nails 010-045-DPIP 34,99 zł 49,99 zł (0,78 zł / 1g) Puder akrylowy do paznokci jasny różowy Diamond Pink Powder to puder akrylowy w odcieniu pięknego, pastelowego różu. Pozwala poprawić naturalny wygląd płytki, nadając jej świeży, czysty odcień. Do koszyka