Cover Base #01 NaiLac 7ml
Cover Base #01 NaiLac 7ml
Cover Base #01 NaiLac 7ml
Cover Base #01 NaiLac 7ml
Cover Base #01 NaiLac 7ml

Cover Base #01 NaiLac 7ml

Produkt niedostępny
35,00 zł
Brutto

Cover Base #01 to hybrydowa baza budująca w odcieniu jasnego, budyniowego różu. Wzmacnia naturalną płytkę paznokcia i pozwala przedłużyć paznokieć na formie do 4 mm.

Szybki sposób na manicure hybrydowy? Cover Base! Baza, która stanowi dwa w jednym – bazę i kolor jednocześnie, czyli jest niezawodnym Panit & Go! Dwie warstwy Cover Base #01 i pokrycie stylizacji topem gwarantuje piękny, naturalny manicure z efektem zadbanych, czystych dłoni. 

Cover Base #01 to hybrydowa baza budująca w odcieniu jasnego, budyniowego różu. Wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, niweluje nierówności, „skleja” pęknięcia i pozwala przedłużyć paznokieć na formie do 4 mm. Bardzo skuteczna, a zarazem niezwykle delikatna dla naturalnej płytki może być używana przez osoby z wrażliwą skórą. 

SPOSÓB UŻYCIA:

Na odpowiednio przygotowany, odtłuszczony i wytrawiony Primerem paznokieć aplikujemy dwie warstwy Cover Base #01 każdą utwardzając. Następnie pokrywamy stylizację topem matowym lub nabłyszczającym

UWAGA:

Przed użyciem bazy KONIECZNIE wstrząśnij butelkę w celu dobrego wymieszania pigmentów. 

Przeznaczenie:
Baza hybrydowa do paznokci słabych, delikatnych i zniszczonych
Gęstość:
Średniogęsty
Efekt:
Różowy budyniowy
Aplikacja:
Dwie warstwy
Czas utwardzania:
Dual LED NaiLac: 60 sekund, UV 36W: 90 sekund
NaiLac
5902659319982
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej