Builder Jelly Pink Milk NaiLac 50g
Builder Jelly Pink Milk NaiLac 50g
Builder Jelly Pink Milk NaiLac 50g
Builder Jelly Pink Milk NaiLac 50g
Builder Jelly Pink Milk NaiLac 50g
Builder Jelly Pink Milk NaiLac 50g
Builder Jelly Pink Milk NaiLac 50g
Builder Jelly Pink Milk NaiLac 50g
Builder Jelly Pink Milk NaiLac 50g
Builder Jelly Pink Milk NaiLac 50g

Builder Jelly Pink Milk NaiLac 50g

Dostępny
129,00 zł
PTU PL 23%

(2,58 zł / 1g)

Brutto

Builder Jelly Pink Milk to coverowy żel budujący w naturalnym odcieniu różu, który spodoba się fankom klasycznego, delikatnego #mani. Oprócz przepięknego koloru ma w sobie wszystkie cechy najbardziej pożądanego produktu do przedłużania, nadbudowywania, wyrównywania oraz utwardzania naturalnej płytki paznokcia. Różowy żel, dający pełną kontrolę podczas stylizacji, pozwoli znacznie przyspieszyć czas pracy, a także stworzyć solidne i mocne paznokcie odporne na wszelkie uszkodzenia. Żel Builder Jelly Pink Milk szybko stanie się Twoim #musthave – pokochasz go za fenomenalną przyczepność do płytki, łatwość w opracowywaniu oraz tiksotropię, dzięki której nie spływa na skórki i samopoziomuje się.

ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053

ico02.pngCZAS WYSYŁKI: DO 3 DNI ROBOCZYCH

ico03.pngWYSYŁKA OD: 12 zł 

ico03.pngKUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!

ico03.png14 DNI NA ZWROT

ico03.pngDOSKONAŁA JAKOŚĆ

 

Znasz nasze bestsellerowe żele w butelce JellyMe? Tysiące Stylistek obdarzyło je zaufaniem i pokochało za mleczne, półtransparentne odcienie, łatwość aplikacji oraz samopoziomującą formułę. Teraz czas na kontynuację tej serii, ale w nieco innej wersji, z którą na pewno się polubisz!

Już są! Najnowsze, budujące żele Builder Jelly w przepięknych słoiczkach! Gwarantujemy, że szybko staną się Twoimi #musthave. 

Za co je pokochasz? Żele budujące Builder Jelly w słoiczkach to:

  • pierwsze żele budujące w ofercie NaiLac, których cechą rozpoznawczą jest bardzo silne napięcie powierzchniowe – żele „stoją w miejscu” i doskonale słuchają się pędzelka w trakcie rozprowadzania, co znacznie przyspiesza czas pracy,
  • żele, którymi można przedłużyć, nadbudować, wyrównać i utwardzić zarówno krótkie, jak i długie paznokcie – poradzą sobie z każdą niedoskonałością płytki, a przedłużone paznokcie będą mocne i bardzo trwałe,
  • fenomenalna przyczepność do płytki i odporność na mikro uszkodzenia,
  • tiksotropia, dzięki której żele nie spływają na skórki i same się poziomują, dając Ci pełną kontrolę w trakcie stylizacji,
  • przepiękna gama kolorystyczna – wszystkie odcienie są budyniowo-mleczne z 80% przeziernością, dzięki czemu nadają paznokciom ultra naturalny i delikatny odcień,
  • łatwość w opracowywaniu pilnikiem oraz frezarką,
  • zredukowane uczucie pieczenia w lampie oraz brak intensywnego, drażniącego zapachu,
  • brak zapowietrzeń i gwarancja utrzymania koloru przez cały czas noszenia stylizacji – możesz zapomnieć o żółtych tonach.

Jak ich używać?

  • Rekomendujemy, by nakładać je na bazę Gummy Base lub VitaMilk Base, a stylizację wykończyć topem No Wipe #007.
  • Utwardzać przez 60 sek w lampie 48W DUAL LED.
Przeznaczenie
Żel budujący
Gęstość
Gęsty
Efekt
Kryjący naturalny róż
Czas utwardzania
60 sek w lampie 48W DUAL LED
Zdejmowanie
Konieczność spiłowania
Ingredients
Acrylates Copolymer, Isopropyl Titanium Triisostearate, Cellulose Acetate Butyrate, Butyl Acetate, Dimethicone, Microcrystalline Wax +/- CI 77491, CI 77891, CI 77492.
Środki ostrożności
Tylko do użytku profesjonalnego. Unikać kontaktu ze skórą. Proszę uważnie przeczytać sposób użycia. Unikać kontaktu z oczami. Może powodować reakcję alergiczną. Zaprzestać stosowania przy wystąpieniu podrażnienia. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed wysoką temperaturą i bezpośrednim nasłonecznieniem.
NaiLac
060-050-YPM
5902659325068
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych