SPN - Acid Primer

SPN - Acid Primer

Dostępny
30,00 zł
Brutto
Duża ilość

ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053

ico02.pngCZAS WYSYŁKI: DO 2 DNI ROBOCZYCH

ico03.pngWYSYŁKA OD: 5 zł (dla salonów kosmetycznych)

ico03.pngKUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!

ico03.png14 DNI NA ZWROT

ico03.pngDOSKONAŁA JAKOŚĆ

Primer kwasowy SPN Nails bardzo skutecznie przygotowuje naturalną płytkę paznokcia na przyjęcie żelu, akrylu i lakierów hybrydowych. Dzięki swoim właściwościom Acid Primer zwiększa ich przyczepność, gwarantuje trwałość stylizacji i eliminuje ryzyko wystąpienia zapowietrzeń. Primer kwasowy całkowicie odparowuje pozostawiając matowy, kredowobiały paznokieć, zapewnia maksimum bezpieczeństwa oraz daje pewność, że płytka paznokcia jest odpowiednio przygotowana do stylizacji.

UWAGA:
1. Jeśli potrzebujesz delikatniejszego preparatu sięgnij po primer bezkwasowy - No Acid Primer SPN Nails.

2. Podczas transportu w niskiej temperaturze primer kwasowy może zamarznąć, ale pomimo zmiany stanu skupienia nie traci on swoich właściwości.  Pozostaw buteleczkę w temperaturze pokojowej i poczekaj, aż płyn wróci do właściwej konsystencji. Nigdy nie odkręcaj butelki, gdy primer jest zamarznięty.

SPOSÓB UŻYCIA:
Primer kwasowy zawsze nakładaj punktowo na zmatowioną i odtłuszczoną płytkę paznokcia i poczekaj, aż całkowicie odparuje.
Możesz nałożyć tylko primer kwasowy lub dla maksymalnego przedłużenia trwałości stylizacji zastosować najpierw kwasowy, a następnie primer bezkwasowy. 

OSTRZEŻENIE:
Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Przeznaczenie:
Preparat przygotowujący płytkę do stylizacji paznokci
Efekt:
Zwiększenie przyczepności żelu, akrylu i lakierów hybrydowych
Aplikacja:
Punktowo - preparat całkowicie odparuje
011-012-A
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej