SPN - Clean and Prep 500ml

SPN - Clean and Prep 500ml

Dostępny
60,00 zł
Brutto
Wysyłka w 48h

Clean & Prep SPN Nails stanowi absolutną podstawę w procesie stylizacji paznokci. Ten ultra silny płyn odtłuszczający płytkę łączy w sobie zalety klasycznego odtłuszczacza oraz neutralizatora pH. Dzięki unikalnemu składowi chemicznemu bardzo dobrze współpracuje nawet z bardzo tłustymi paznokciami zmniejszając do minimum ryzyko wystąpienia zapowietrzenia się żelu do stylizacji paznokciakrylu lub lakieru hybrydowego.

SPOSÓB UŻYCIA:
1. Odtłuszczenie płytki - Nanieś preparat na zmatowioną oraz oczyszczoną z pyłu płytkę paznokcia i odczekaj aż całkowicie odparuje. 
2. Usunięcie warstwy dyspersyjnej żelu, lakieru hybrydowego - Za pomocą nasączonego preparatem Clean&Shine wacika bezpyłowego, ruchem okrężnym, usuń ze stylizowanego paznokcia klejącą warstwę dyspersyjną uważając by nie 'rozsmarować' jej na skórki. 

Przeznaczenie:
Preparat odtłuszczający
Efekt:
Odtłuszczenie płytki przed stylizacją, usunięcie warstwy dyspersyjnej
Aplikacja:
Obficie na cały paznokieć
5902659304247
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej