SPN - UV Protector

SPN - UV Protector

22,00 zł
PTU PL 23%
Brutto

Optycznie rozświetlający płytkę lakier nawierzchniowy z powłoką chroniąca kolor. Zabezpiecza paznokcie przed żółknięciem i utlenianiem koloru spowodowanymi promieniami UV.


ZAMÓWIENIA TEL.: +48 533 506 053

ico02.pngCZAS WYSYŁKI: DO 2 DNI ROBOCZYCH

ico03.pngWYSYŁKA OD: 9.99 zł 

ico03.pngKUPUJESZ DZISIAJ, PŁACISZ ZA 30 DNI!

ico03.png14 DNI NA ZWROT

ico03.pngDOSKONAŁA JAKOŚĆ

 

Bardzo trwały, optycznie rozświetlający płytkę lakier nawierzchniowy z powłoką chroniąca kolor. UV Protector SPN Nails bardzo skutecznie zabezpiecza paznokcie akrylowe, żelowe  oraz pomalowane klasycznym lakierem paznokcie naturalne przed żółknięciem i utlenianiem koloru spowodowanymi wizytami w solarium i promieniowaniem słonecznym.   
Top nadaje blask i znacznie przedłuża świeżość nałożonych wcześniej produktów kolorowych. 

SPOSÓB UŻYCIA:
Cienką warstwę lakieru nawierzchniowego UV Protector aplikuj na całkowicie wyschnięty lakier do paznokci lub gotowy paznokieć akrylowy bądź żelowy. UV Protector ma formułę tradycyjnego lakieru do paznokci i nie wymaga utwardzania w lampie.  

Przeznaczenie
Lakier nawierzchniowy
Efekt
Powłoka chroniąca kolor
Aplikacja
1 warstwa
Ingredients
MEK, ETHYL ACETATE, CELLULOSE ACETATE BUTYRATE, BUTYL ACETATE, TOSYLAMIDE/EPOXY RESIN, TRIBUTYL CITRATE, BIS(T-BUTYL BENZOXAZOLYL) THIOPHENE, VIOLET 2/CI60725
011-012-UP
5902659304353
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej