Niezbędna warstwa ochronna

Lepsza przyczepność i ochrona naturalnej płytki paznokcia? Zamknęliśmy je w jednym produkcie! Przezroczysty preparat ochronny Anti Green musisz wypróbować – raz użyty odmieni pracę w Twoim Salonie na zawsze! Anti Green doskonale sprawdzi się podczas wyższych temperatur, które są tuż za rogiem. To właśnie w tym czasie nasze Klientki częściej odwiedzają sauny, baseny i akweny wodne, a ich paznokcie narażone są na kontakt z zanieczyszczeniami. Preparat od SPN Nails chroni paznokcie przed przedostaniem się drobnoustrojów, a to dlatego, że jest gwarancją lepszego przylegania lakieru hybrydowego, masy żelowej i akrylożelowej do płytki paznokcia – z taką warstwą ochronną bakterie nie mają szans!

Podróż do krainy lodu

żelem Frozen to możliwe! To nasz kultowy i niezawodny produkt, który pokochały już tysiące naszych klientek. Dlaczego tak dobrze się im sprawdza? Jego formuła została stworzona tak, by w jak największym stopniu wyeliminować uczucie pieczenia podczas polimeryzacji. Frozen doskonale sprawdzi się więc w trakcie letniego sezonu, kiedy to temperatura rośnie zarówno na zewnątrz, jak i w środku Twojego Salonu. Ten produkt nie tylko uchroni Klientki przed naprawdę nieprzyjemnym pieczeniem w lampie, ale także ułatwi Tobie pracę. Nie będzie spływał na skórki, doskonale sprawdzi się do uzupełnień, a jego samopoziomująca konsystencja zdecydowanie przyspieszy pracę. A jak wiadomo...

...więcej czasu to więcej klientek!

Idąc za tą myślą oddaliśmy w Wasze ręce produkt doskonały – TiXo Gel by MAD stworzony przez naszą instruktorkę Martę Dziurkowską. To produkt, który sprawdzi się na każdym stopniu zaawansowania Stylistki. Idealny do techniki bez piłowania, znacznie skróci czas wykonywania stylizacji, dzięki czemu oszczędzamy nasz czas oraz produkt! Żele TiXo mają jedną, bardzo ważną cechę, która to właśnie doskonale sprawdzi się latem. Mają tak zwaną „pamięć cieczy”, czyli nie spływają po paznokciu i nie zalewają skórek, zawsze pozostają na swoim miejscu, nie rozpływają się na boki, a do tego cudownie poziomują. Podczas wysokich temperatur to prawdziwe zbawienie!

A gdy liczy się przyczepność

Wtedy na ratunek ruszają primery! Kwasowy Acid Primer i bezkwasowy No Acid Primer, które działają na zasadzie dwustronnej taśmy klejącej i skutecznie zwiększają przyczepność żelu, akrylu czy lakieru hybrydowego do naturalnej płytki paznokcia. Dlaczego przydadzą się akurat wiosną i latem? Wszystkie sprawią, że Wasze klientki na dłużej cieszyć się będą mogły pięknymi stylizacjami, którym nie straszne już będą długie wycieczki, kąpiele w zbiornikach wodnych, czy też wysokie temperatury. Primery od SPN Nails gwarantują trwałość stylizacji, a co więcej, eliminują występowanie zapowietrzeń. Gotowa na zmianę?

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej