Available S.O.S care S.O.S. Dry Oil 15ml BEAUTICA 055-015-DOS €5.81 (€0.39 / 1ml) Forget about the problems with dry hand skin and cuticles around your nails! S.O.S. Dry Oil is a dry oil that will finally make your expectations equal to reality. With the help of one drop, you'll get instagram-ready cuticles and the effect you could previously only admire in perfect nail photos. Add to basket
All The Colors 827 Blue Zodiac UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-827 €6.03 €9.27 (€0.75 / 1ml) Blue Zodiac is a deep, ink colour of the night sky, enriched with a million of medium sized, sparkling particles. Add to basket
Acryl-O! -Gel Method Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 20g SPN Nails 009-020-HEX €9.06 €13.94 (€0.45 / 1g) Do you want to add a bit of shiny colour to your nail art? Acrylic gel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 is the best choice if you love princess nails and nail sets with bling effect! Add to basket