Available Gel Method SPN - Fiber Gel 15g SPN Nails 006-015-FIB €13.94 (€0.93 / 1g) Fiber Gel is a gel enriched with high-strength micro fibers. It contains natural, visible to the naked eye silk fibers, which during polymerization form a "reinforcing mesh" and perfectly bond with the natural plate of our client. It is a gel for "special tasks" when reconstructing a damaged nail plate or filling nail defects, it is ultra hard and... Add to basket
All The Colors 827 Blue Zodiac UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-827 €6.03 €9.27 (€0.75 / 1ml) Blue Zodiac is a deep, ink colour of the night sky, enriched with a million of medium sized, sparkling particles. Add to basket
Acryl-O! -Gel Method Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 20g SPN Nails 009-020-HEX €9.06 €13.94 (€0.45 / 1g) Do you want to add a bit of shiny colour to your nail art? Acrylic gel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 is the best choice if you love princess nails and nail sets with bling effect! Add to basket