Available Acrylic Powders SPN - White Powder 100g 010-100-W €23.23 (€0.23 / 1g) White Powder is an acrylic powder with a beautiful, impeccable shade of white. Thanks to its structure it ensures a highly-pigmented, even colour and makes forming the smile line and working on a form a real pleasure. Perfect for French manicure. Add to basket
All The Colors 827 Blue Zodiac UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-827 €6.03 €9.27 (€0.75 / 1ml) Blue Zodiac is a deep, ink colour of the night sky, enriched with a million of medium sized, sparkling particles. Add to basket
Acryl-O! -Gel Method Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 20g SPN Nails 009-020-HEX €9.06 €13.94 (€0.45 / 1g) Do you want to add a bit of shiny colour to your nail art? Acrylic gel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 is the best choice if you love princess nails and nail sets with bling effect! Add to basket