Available Gel Method SPN - Baby Blush Gel 15g 006-015-BB €13.94 (€0.93 / 1g) Delikatny, różowo-budyniowy żel budujący polecany do french manicure, niezwykle modnego baby-boomera lub utwardzania naturalnej płytki. 80% moc krycia. Add to basket
Product unavailable Gel Method LaVender Builder Shine Gel 15g SPN Nails 006-015-LBS 1 Reviews €12.78 (€0.85 / 1g) LaVender Builder Shine Gel is a subtly pink builder gel with a millions of shimmering holographic foil flecks. In the jar it impresses with its distinctive shade, and when applied to the nail it changes its character to a much more delicate and feminine one.It was created for quick salon work and a spectacular effect that can be achieved in a really short... View
Product unavailable Gel Method Blush Builder Shine Gel 15g SPN Nails 006-015-BBS €12.78 (€0.85 / 1g) Blush Builder Shine Gel is a subtly pink builder gel with a millions of shimmering holographic foil flecks. In the jar it impresses with its distinctive shade, and when applied to the nail it changes its character to a much more delicate and feminine one.It was created for quick salon work and a spectacular effect that can be achieved in a really short... View
Product unavailable Gel Method Rose Builder Shine Gel 15g SPN Nails 006-015-RBS 1 Reviews €12.78 (€0.85 / 1g) Rose Builder Shine Gel is a subtly pink builder gel with a millions of shimmering holographic foil flecks. In the jar it impresses with its distinctive shade, and when applied to the nail it changes its character to a much more delicate and feminine one.It was created for quick salon work and a spectacular effect that can be achieved in a really short time. View
Product unavailable Gel Method Milk Builder Shine Gel 15g SPN Nails 006-015-MBS €12.78 (€0.85 / 1g) Milk Builder Shine Gel is a milky builder gel with millions of shimmering holographic foil flecks. It was created for quick salon work and a spectacular effect that can be achieved in a really short time. View
Product unavailable Metal Gel Metal Gel No.3 White Gold 5g SPN Nails 007-005-M3 1 Reviews €9.27 (€1.85 / 1g) Metal Gel White Gold is a wonderfully glowing gel in the shade of white gold, whose high-quality pigment gets evenly distributed on a nail plate, without any smudges and runs. View
Product unavailable Metal Gel Metal Gel No.2 Gold 5g SPN Nails 007-005-M2 €9.27 (€1.85 / 1g) Metal Gel Gold is a wonderfully glowing golden gel, whose high-quality pigment gets evenly distributed on a nail plate, without any smudges and runs. View
Product unavailable Metal Gel Metal Gel No.1 Silver 5g SPN Nails 007-005-M1 1 Reviews €9.27 (€1.85 / 1g) Metal Gel Silver is a wonderfully glowing silver gel, whose high-quality pigment gets evenly distributed on a nail plate, without any smudges and runs. View
Product unavailable Gel Method SPN - Frozen Crystal Pink Gel 50g 006-050-FP 1 Reviews €34.85 (€0.70 / 1g) Bestsellerowy żel bezkwasowy SPN z różową poświatą do pracy wszystkimi technikami. Podkreśla barwę naturalnej płytki oraz wtopionych ozdób. Nie szczypie w lampie! View
Product unavailable Gel Method SPN - Frozen Crystal Pink Gel 15g 006-015-FP 1 Reviews €15.10 (€1.01 / 1g) Bestsellerowy żel bezkwasowy SPN z różową poświatą do pracy wszystkimi technikami. Podkreśla barwę naturalnej płytki oraz wtopionych ozdób. Nie szczypie w lampie! View
Product unavailable Gel Method SPN - NEW Cover Blush Builder Gel 50g 006-050-NC €37.17 (€0.74 / 1g) Bestsellerowy cover SPN! Najbardziej naturalny odcień budującego kamuflażu zachwyca wspaniałym kolorem i przyjemną konsystencją. Idealny dla zaawansowanych Stylistów. View
All The Colors 827 Blue Zodiac UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-827 €6.03 €9.27 (€0.75 / 1ml) Blue Zodiac is a deep, ink colour of the night sky, enriched with a million of medium sized, sparkling particles. Add to basket
Acryl-O! -Gel Method Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 20g SPN Nails 009-020-HEX €9.06 €13.94 (€0.45 / 1g) Do you want to add a bit of shiny colour to your nail art? Acrylic gel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 is the best choice if you love princess nails and nail sets with bling effect! Add to basket