Available Perfumed Mists Perfumed body mist Say Yes! 10ml SPN Nails 015-010-SY €4.62 (€0.46 / 1ml) A body mist created on the basis of real perfumes, inspired by the scent Si. Add to basket
Available Perfumed Mists Perfumed body mist Miss Nails 10ml SPN Nails 015-010-MN €4.62 (€0.46 / 1ml) A body mist created on the basis of real perfumes, 10ml size. Add to basket
Available Perfumed Mists Perfumed body mist from Sylvia 10ml SPN Nails 015-010-FS €4.62 (€0.46 / 1ml) A body mist created on the basis of real perfumes, inspired by the scent of Bombshell. Add to basket
All The Colors 827 Blue Zodiac UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-827 €6.03 €9.27 (€0.75 / 1ml) Blue Zodiac is a deep, ink colour of the night sky, enriched with a million of medium sized, sparkling particles. Add to basket
Acryl-O! -Gel Method Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 20g SPN Nails 009-020-HEX €9.06 €13.94 (€0.45 / 1g) Do you want to add a bit of shiny colour to your nail art? Acrylic gel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 is the best choice if you love princess nails and nail sets with bling effect! Add to basket