-35% New Available Glitter colors 685 Frosted Rose UV LaQ 8ml - Expiration date 12/2026 SPN Nails 037-008-685-2 €6.03 €9.27 685 Frosted Rose is a beautiful combination of pink and red, where shiny particles stand out in the foreground. It brings to mind a delicate, frosted rose flower. A must have for every fan of the classics! Add to basket
New Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes Hybrid Nail Polish 1048 Blue Mess UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1048 €9.27 1048 Blue Mess UV LaQ 8ml - a blue that complicates everything. 1048 Blue Mess is a deep, intense blue - cool, striking and completely unpredictable. It isn't calm. It isn't obvious. It's like the night sky just before a storm - beautiful, deep and a little unsettling. A colour that looks stunning on its own, but gets even more interesting when you let... Add to basket
New Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes Hybrid Nail Polish 1047 Scandalous UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1047 €9.27 1047 Scandalous UV LaQ 8ml - a green you won't forget. 1047 Scandalous is a deep, rich green - elegant, mysterious and boldly unexpected. It has something of a dark forest, bottle glass and an evening that's only just beginning. It's the colour for those who know that sometimes the most intriguing choices are the least obvious ones. A little scandal... Add to basket
New Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes Hybrid Nail Polish 1046 Deep Desire UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1046 €9.27 1046 Deep Desire UV LaQ 8ml - a shade so deep it's hard to look away. 1046 Deep Desire is an enveloping brown with a hint of burgundy - full of drama, elegance and hidden tension. It doesn't shout. It doesn't need to. Its strength lies in its depth. It's the colour of desires you never say out loud, but you know perfectly well they're there. Some... Add to basket
New Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes Hybrid Nail Polish 1043 Bad Intentions UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1043 €9.27 1043 Bad Intentions UV LaQ 8ml - a shade that doesn't play innocent. 1043 Bad Intentions is an intense pink with character. Sensual, bold, and full of tension. It is the color of the first move you weren't supposed to make. A glance that lingers just a moment too long. A decision made without asking about the consequences. Don't pretend you don't know... Add to basket
New Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes Hybrid Nail Polish 1044 Guilty Pleasures UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1044 €9.27 1044 Guilty Pleasures UV LaQ 8ml - a burgundy that's hard to resist. 1044 Guilty Pleasures is a deep, rich burgundy - elegant, sensual and just a little bit sinful. A shade that looks luxurious by day and even better after dark. Like a glass of red wine you weren't supposed to have. Like a little indulgence you have absolutely no intention of denying... Add to basket
New Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes Hybrid Nail Polish 1045 Plum Noir UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1045 €9.27 1045 Plum Noir UV LaQ 8ml - plum after dark. 1045 Plum Noir UV LaQ 8ml is a deep plum shade where burgundy meets a mysterious hint of violet. Elegant, intense and mesmerising. It's the colour of midnight secrets, heavy velvets and glances that are hard to read. The darker it gets, the more intriguing it becomes. This rich plum impresses with... Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1042 Malibu Baby UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1042 €9.27 (€1.16 / 1ml) 1042 Malibu Baby UV LaQ 8ml is an intense fuchsia inspired by the sunny climate of the Californian coast. Energetic, lush, and full of summery ease, it perfectly enhances tans and adds a tropical touch to any look. Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1041 In My Barbie Era UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1041 €9.27 (€1.16 / 1ml) 1041 In My Barbie Era UV LaQ 8ml is a neon pink in its most iconic form. Bold, expressive, and full of charisma, created for women who enjoy being the center of attention. Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1040 Watermelon Splash! UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1040 €9.27 (€1.16 / 1ml) 1040 Watermelon Splash! UV LaQ 8ml is a burst of color inspired by a juicy watermelon chilled on a hot day. This intense neon pink with a red undertone exudes energy, freshness, and a summertime carefree spirit. Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1039 Hotline with Bestie UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1039 €9.27 (€1.16 / 1ml) 1039 Hotline with Bestie UV LQ 8ml is a juicy, coral pink, inspired by endless conversations with your best friend. Full of energy, warmth and positive emotions, it immediately improves your mood and attracts attention. Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1038 Pink Affair! UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1038 €9.27 (€1.16 / 1ml) 1038 Pink Affair! UV LaQ 8 ml is a flirty pink that's impossible to ignore. Energetic, joyful, and full of summer optimism, it perfectly highlights tanned skin and adds a girly freshness to any look. Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1037 LiLoU UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1037 €9.27 1037 LiLoU UV LaQ 8ml is a pastel lavender, full of subtle charm. A light, fresh, and incredibly fashionable shade that delights with its delicacy and elegance. Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1036 Baby Doll UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1036 €9.27 (€1.16 / 1ml) 1036 Baby Doll UV LaQ 8ml is a charming, pastel pink inspired by carefreeness, lightness, and feminine charm. Delicate as a touch of pink flower petals, it perfectly highlights the romantic nature of any look. Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1035 Peach Please... UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1035 €9.27 (€1.16 / 1ml) 1035 Peach Please... UV LaQ 8ml is a juicy, pastel peach that evokes summer at first sight. The warm, sunny shade evokes memories of summer mornings and ripe fruit picked straight from the tree. Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1034 Silk Beige UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1034 €9.27 (€1.16 / 1ml) 1034 Silk Beige UV LaQ is a silky beige that captivates with its subtle elegance and timeless character. This delicate, creamy shade perfectly fits the trend of natural nail styling, adding a touch of lightness and freshness to hands. Add to basket
Available Home 1033CE Obsession UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1033 €9.27 (€1.16 / 1ml) Hybrid nail polish 1033CE Obsession UV LaQ 8 ml is an intense red polish with a cat eye effect that delights with its depth of color and magnetic shine. Thanks to particles that react to magnets, it creates a luminous streak effect on the nails, giving the styling a unique, sensual character. It is perfect for both elegant and evening manicures. The... Add to basket
Available Home 1032 Dancing in the Clouds UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1032 €9.27 (€1.16 / 1ml) Hybrid nail polish 1032 Dancing in the Clouds UV LaQ 8 ml is a subtle choice for lovers of elegant manicure. The milky shade enriched with silver particles of cut foil creates a delicate yet striking look with a hint of sparkle. This gel polish is perfect for minimalist look as well as for wedding, evening, or baby boomer manicure. It is characterized by... Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1031 Espresso, Por Favor UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1031 €9.27 (€1.16 / 1ml) The brown gel polish 1031 Espresso, Por Favor UV LaQ 8ml from Espresso Yourself Collection 1031 Espresso, Por Favor – a delicious shade of milk chocolate that envelops your hands in warmth like a cup of sweet cocoa on an autumn evening. This delicate brown with a creamy depth perfectly fits the "chocolate nails" trend, which is dominating TikTok and the... Add to basket
Available All The Colors 1030 Espressona Seniora UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1030 €9.27 (€1.16 / 1ml) The beige gel polish 1030 Espressona Seniora UV LaQ 8ml from Espresso Yourself Collection 1030 Espressona Seniora – a subtle, coffee beige inspired by a cup of latte with a hint of cream. This shade combines the elegance of nude and the warmth of beige tones, creating the perfect base for everyday and unique looks. 1030 Espressona Seniora is the perfect... Add to basket
Available All The Colors 1029 Ballerina Cappuccina UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1029 €9.27 (€1.16 / 1ml) The beige gel polish 1029 Ballerina Cappuccina UV LaQ 8ml from Espresso Yourself Collection 1029 Ballerina Cappuccina is a velvety cappuccino shade with a delicate, milky-creamy note, inspired by the beloved latte art – subtly dancing across the surface of a cup. This color transports nail art to the world of coffee rituals and TikTok trends. 1029... Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1027 Cava FLASH UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1027 €9.27 (€1.16 / 1ml) 1027 Cava FLASH UV LaQ 8ml - silver gel polish wita a flash effect 1027 Cava Flash - immerse yourself in the glow of silver particles and celebrate every day with joy. This is a gel polish with a flash effect, in the Cat Eye formula. Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1026 Champagne FLASH UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1026 €9.27 (€1.16 / 1ml) 1026 Champagne FLASH UV LaQ 8ml - rose gold gel polish wita a flash effect1026 Champagne FLASH - the shine of this gel polish intoxicates like the highest quality drink from Champagne. The shade of rose gold will add class to your manicure and let you shine! This is a gel polish with a flash effect, in the Cat Eye formula. Add to basket
Available Uv Laq Hybrid Nail Polishes 1025 Prosecco FLASH UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-1025 1 Reviews €9.27 (€1.16 / 1ml) 1025 Prosecco FLASH UV LaQ 8ml - gold gel polish wita a flash effect 1025 Prosecco FLASH is like delicate bubbles bathed in a glass of prosecco - sparkling gold, which is synonymous with glitz, elegance and good fun! This is a gel polish with a flash effect, in the Cat Eye formula. Add to basket
All The Colors 827 Blue Zodiac UV LaQ 8ml SPN Nails 005-008-827 €6.03 €9.27 (€0.75 / 1ml) Blue Zodiac is a deep, ink colour of the night sky, enriched with a million of medium sized, sparkling particles. Add to basket
Acryl-O! -Gel Method Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 20g SPN Nails 009-020-HEX €9.06 €13.94 (€0.45 / 1g) Do you want to add a bit of shiny colour to your nail art? Acrylic gel Acryl-O!-Gel Hexagon 1.0 is the best choice if you love princess nails and nail sets with bling effect! Add to basket